Головна » На експорт » Владика Іларіон очолив Європейський Екзархат

Владика Іларіон очолив Європейський Екзархат

Днями відбулося засідання Священного Синоду УПЦ КП. Зокрема говорили й про організацію церковного управління парафій Української Православної Церкви Київського Патріархату в Європі. Про це йдеться на сайті Української православної церкви Київського патріархату,  Журнал №17.

 

Під час обговорення ухвалили утворити Європейський Екзархат Української Православної Церкви Київського Патріархату і включити до його складу Паризьку єпархію та парафії УПЦ КП в країнах Європейського Союзу та у Швейцарській Конфедерації.

Виконувачем обов’язків Екзарха Європи назначили архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, голова Синодального управління зовнішніх церковних зв’язків.

В складі УПЦ КП в Європі станом на 13 травня 2017 р. утворено 44 парафії: Нідерланди – 2, Угорщина – 1, Італія – 8, Франція – 6, Швеція – 5, Німеччина – 6, Іспанія – 3, Португалія – 5, Чехія – 1, Великобританія – 1, Литва – 1, Фінляндія – 1, Австрія – 1, Словенія – 1, Греція – 1, Швейцарія – 1.

У Франції діє єпархія на чолі з Преосвященним Михаїлом, митрополитом Паризьким. Інші парафії перебувають в архіпастирському керівництві Преосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, голови Синодального управління зовнішніх церковних зв’язків.


Актуально

На Рівненщині виявили унікального єдинорога (ФОТО!)

Фото цього чарівного “єдинорога” виставила на своїй сторінці у Фейсбук керівник кінно-спортивного клубу Фавор Ірина …

Залишити коментар