Головна » Новини » Культура » Наступного року Євробачення їде до Португалії. Виступ переможця Сальвадора Собрала (ВІДЕО)

Наступного року Євробачення їде до Португалії. Виступ переможця Сальвадора Собрала (ВІДЕО)

У фіналі Євробачення-2017, яке цьогоріч проходило в Україні переможцем став Сальвадор Собрал з Португалії.  Співак, якому вдається досягти на сцені унікальної музичної чуттєвості і магнетизму.

Про це пише PR-служба телеканалу UA: Перший

Із неймовірним результатом з 758 балами Салвадор Собрал, який представляв Португалію, переміг із глибокою піснею “Амар Pelos Dois” (укр. – “Для нас обох”) написана його сестрою Луїзою.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд сказав: “Надзвичайно чудово бути в Києві, місті, яке достойно прийняло конкурс вдруге. Сальвадор Собрал створив неймовірну атмосферу не лише на сцені, а й передав її тисячам глядачів у всьому світі. І тепер ми з нетерпінням чекаємо проведення конкурсу в 2018 році з нашими партнерами трансляції з Португалії, але цей момент по праву належить Сальвадору Собрал”.

Під час фіналу цьогорічного пісенного конкурсу виступила переможниця Євробачення-2016 Джамала. Вона презентувала свою нову пісню “I Believe in U”. Також свою нову пісню “Я люблю” виконала співачка Руслана, яка вперше привезла Євробачення в Україну.

Після оголошення результатів пісенного конкурсу, за традицією переможець виконав пісню Amar Pelos Dois. Сальвадор заспівав її разом зі своєю сестрою Луїзою, яка і є автором переможної композиції.


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар