Головна » На експорт » Як у Рівному триває Тиждень безпеки дорожнього руху

Як у Рівному триває Тиждень безпеки дорожнього руху

Прес-конференція на яку завітали поліцейські Рівного присвячена Тижню безпеки дорожнього руху, який триває в Україні з 8 по 14 травня 2017 року. Учасниками прес-конференції стали т.в.о. заступника начальника управління – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП в м.Рівному Андрій Крутень, заступник начальника УПД ГУНП в Рівненський області Роман Штеба, т.в.о. начальника регіонального сервісного центру МВС України в Рівненський області Віктор Залюбовський, заступник начальника служби автомобільних доріг у Рівненський області Микола Козачок, начальник Управління Укртрансбезпеки у Рівненський області Микола Коваленко.

Під час прес-конференції спікери обговорювали питання безпечного поводження на дорозі, проблему перевищення швидкості водіями транспортних засобів, використання пасивних засобів безпеки (мотошоломів, пасків безпеки, дитячих крісел), місця концентрації ДТП та оприлюднили статистику аварійності. Лейтенант поліції Андрій Крутень розповів, що патрульні поліцейські цілодобово слідкують за дотриманням правил дорожнього руху всіма категоріями населення, проводять виховні заняття із підростаючим поколінням на тему безпечного поводження на дорозі, а також регулярно зустрічаються та співпрацюють із представниками місцевої влади, співробітниками інших структурних правоохоронних підрозділів та громадськими активістами. “У Тиждень безпеки дорожнього руху патрульні поліцейські приділяють максимальну увагу інформуванню населення щодо безпечного поводження на дорозі та щодня проводять десятки профілактичних бесід в рамках превентивної діяльності”, – наголосив Андрій Крутень.

Учасники прес-конференції проанансували заходи, які ще планується провести у місті Рівному, та запросили містян до активної участі, повідомляють у прес-службі Патрульної поліції Рівного.


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар