Головна » Випуск новин » Долю дитсадка на Дубенській вирішували у міськраді Рівного

Долю дитсадка на Дубенській вирішували у міськраді Рівного

400 тис. гривень на пільговий проїзд в Садові ділянки, понад 2 млн. транспортному управлінню і розподіл коштів на освіту. Бюджетна комісія розглядала капітальні видатки. Відтак, 1 млн.230 тис. гривень депутати хочуть виділити на закупівлю обладнання для ПТУ.

Вирішили на комісії і питання дитячого садочку на Дубенській. Соціальні служби, які там знаходяться повинні скоро виїхати і звільнити приміщення.

Обговорили на засіданні і можливість побудови ще одного дитячого садочка на Коновальця, 16. Мова йде про недобудоване приміщення, яке знаходиться поблизу супермаркету «Арсен». Рівняни просять встановити охорону цього приміщення. Не дійшовши спільного рішення, депутати перенесли питання на наступне засідання.

Нагадаємо, електронна петиція щодо дитячого садочка на Коновальця, набрала потрібну кількість голосів ще в лютому місяці. Наступне засідання бюджетної комісії відбудеться у понеділок, 15 травня.

 


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар