Головна » Відео новини » У “Славії” суперкубок, а “Одек” програв. Футбольний дайджест (ВІДЕО)

У “Славії” суперкубок, а “Одек” програв. Футбольний дайджест (ВІДЕО)

“Славія” здобула черговий трофей. На цей раз футболістам з великої Омеляни вкотре підкорився Суперкубок Рівненського району У фінальному протистоянні Славія здобула перемогу над принциповим суперником Діаною з Клеваня. Нагадаємо минулого року “Діана” завдяки закулісним інтригам таки заволоділа Кубком району, перегравши у півфіналі ту ж таки “Славію”. Цього ж року Славія розставила все на свої місця і здобула реванш перемігши своїх візаві 2:0. Хоч гра проходила на зустрічних курсах, але перший тайм, судячи з усього футболісти підлаштовувались під специфіку поля, тому й рахунок на табло 0:0.
А у другому Таймі гравці Славії вирішили серйозно взятися за справу. Вже на п’ятдесятій хвилині матчу затяжна атака “Славії” завершується філігранним ударом Андрія Паршикова в дальній кут, і це 1:0. Згодом стався трагічний епізод біля воріт “Славії”. Воротар Юрій Шамич зіткнувся з нападаючим, і в підсумку отримав перелом ноги. його у рамці замінив Віталій Матвійчук і не підвів своїх партнерів. та нейтралізував декілька небезпечних атак Діани. Все закінчилось на останніх хвилині основного часу. “Діана” вже пішла у ва-банк, а “Славія” одним перехопленням та пасом відправляє Олексія Грицака в контратаку. Вихід сам-на-сам з голкіпером був холоднокровно реалізований Олексієм – 2:0. Варто відмітити що перемога Славії у Суперкубку є показником для інших, адже більшість гравців основного складу “Славії” вже давно досягли футбольного ветеранського віку, але вони продовжують любити та грати у футбол.

Не таким вдалим виявилося протистояння Оржівського Одеку з Львівською Демнею у першій півфінальній грі кубку України серед аматорів. Матч розпочався з атак гостей, і вже на перших хвилинах ті мали вихід сам на сам з Юрієм Кособуцьким, але воротар першим встиг до м’яча. А далі нагоду мав забити “ОДЕК” Микола Коляда увірвався в штрафний майданчик але його удар пролетів біля дальньої стійки. Павло Таргоній відмінно відкрився та зробив простріл у штрафний майданчик, але захисники в цьому моменті були спритніші. Сергію Чикалюку важко було дістати м’яча, але він таки пробив головою по воротам, – в руки кіперу. А вже на 12 хвилині атака львів’ян правим флангом завершилась серією помилок оржівців і Олег Шептицький забивав вже майже у порожні ворота – 0:1. З початком другого тайму оржівці традиційно гостро розігрували стандарти, кутові та штрафні удари, але завершального удару так і не було, хоча після одного з таких навісів Сергій Чикалюк-Козакевич пробив головою, але м’яч влучив у стійку воріт. А після одного з таких розіграшів “ОДЕК” ледь не пропустив вдруге. Стрімка контратака гостей два в один, а потім і три в два, але Юрій Красномовець в останній момент вибив м’яча з-під ніг суперника, а потім виручив Юрій Кособуцький. Хоч “ОДЕК” кінцівку матчу провів в атаці, але забити рятівний гол команда так і не змогла. В підсумку, поразка 0:1. Фіналіст Кубку України у цій парі визначиться 10 травня після матчу-відповіді у Демні.