Головна » Новини » Культура » Рівнянку запросили навчатися у канадському коледжі

Рівнянку запросили навчатися у канадському коледжі

Десятикласниця-рівнянка Діана Горбатюк  стала призеркою  всеукраїнського конкурсу міжнародної освітньої програми Open World Learning “Видатні українці Канади”.

За ініціативи канадсько-української громадської організації O.W.L. Open World Learning серед старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України у лютому-березні 2017 року провели конкурс «Видатні українці Канади». Конкурс оголосили  з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Канади.

“Однією з найважливіших цілей для нас є створення стипендіального фонду для навчання за кордоном для талановитих молодих людей, які не мають можливостей отримати освіту через фінансові обмеження”, — зазначає Світлана Комінко, президент організації.

За умовами конкурсу потрібно було зняти ролик про відому особистість Канади, вихідця з України. Фільм  Діани Горбатюк  про канадійця українського походження Джона Сопінку. Він зацікавив юну режисерку тим, що став першим українцем призначений на високу посаду у Верховному суді Канади.

Нагадаємо, про процес підготовки до зйомок, пошуки акторів, головну ідею фільму та її втілення Діана Горбатюк ділилася з глядачами телеканалу Ритм у ексклюзивному сюжеті:

У конкурсі взяли участь понад 500 учасників з різних куточків нашої країни. Та лише 20 з них отримали можливість поїхати до Канади влітку 2017-го року, щоб покращити свої знання з англійської мови, ознайомитися з канадським суспільством та життям української діаспори в Канаді. Увійшла в число переможців  і наша Діана Горбатюк.   Організатори конкурсу “Видатні українці Канади” та Рада директорів канадської освітньої організації O.W.L.Open World Learning Society нагородили дівчину стипендією,що покриває вартість інтенсивної програми з вивчення англійської мови у одній з мовних шкіл-партнерів O.W.L. Торонто. Навчання триватиме 4 тижні.

Зараз, Діана радіє, що  вирішила взяти участь у конкурсі.  Адже творчий процес, дослідження стосовно обраної особистості та зйомка аматорського відео, дуже захопив дівчину. Вона зняла не лише основний ролик про видатного українця, а й додатковий  (промо-відео, зняте з власної ініціативи,з авторськими віршами про відомих канадців українського походження). Такі старання не залишилися непоміченими організаторами – Діана Горбатюк беззаперечно пройшла до другого туру,  куди відібрали 46 учасників з 509. А згодом, після   співбесіди по скайпу зі співробітниками O.W.L.  та особисто з директором організації у Ванкувері – Світланою Комінко, вже й у фінал.

Десятикласниця Діана Горбатюк не приховує свого щастя:

«Велика вдячність організаторам, які організували конкурс і 20 чоловік з України зможуть познайомитись з Канадою та покращити рівень англійської! У свою чергу ми зможемо познайомити їх з українською!

Змалку мені батьки говорили: «Якщо ти щось робиш, то прикладай до цього максимум зусиль і не здавайся». Ці слова стали для мене життєвим орієнтиром та дали мені натхнення взяти участь у конкурсі, результати якого допоможуть мені у досягненні моїх цілей!».

 


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар