Головна » На експорт » У травні українці відпочиватимуть 11 днів

У травні українці відпочиватимуть 11 днів

Кабінет Міністрів України затвердив офіційні, а також рекомендовані вихідні дні у травні 2017 року.

Відтак, загальна кількість календарних днів у травні – 31, з них 20 днів робочі, 11 – святкові та вихідні. Між тим, офіційно напередодні святкових днів скорочень на 1 годину немає.

Довідково, державні свята: 1, 2 травня День міжднародної солідарності трудящих; 9 травня – День Перемоги;

1, 2 травня припадають на понеділок і вівторок, отже перші вихідні дні травня 2017 триватимуть з 29 квітня до 2 травня включно (4 дні).

Наступні вихідні очікують нас напередодні Дня перемоги – 9 травня. Кабінетом Міністрів України рекомендовано організаціям і підприємствам з п’ятиденним робочим тижнем (з вихідними в суботу та неділю) зробити вихідним днем 8 травня, відпрацювавши його у суботу 13 травня. Таке рішення прийняте з метою ефективного використання робочого часу. Відтак, другий цикл святкових днів травня триватиме також 4 дні – з 6 до 9 травня включно.

Відтак, у травні українці відпочиватимуть третину місяця – 11 днів.

Актуально

У Рівному встановлять меморіальні знаки жертвам нацизму

3 липня відбудеться офіційна церемонія встановлення меморіальних знаків жертвам нацизму, які загинули у Рівному у роки Другої світової війни. Для закладання«каменів спотикання» до Рівного прибуде відомий німецький митець, автор ідеї меморіальних знаків Гюнтер Демніг. Місце проведення заходу: Театральна площа, 1, початок о 14:00 год. Меморіальні знаки будуть встановлені: жертві Голокосту відомій поетесі – Зузанні Гінчанці (Театральна площа), отцю Володимиру Мисечку (біля Свято-Воскресенського собору), Праведнику народів світу – Якову Сухенку (провулок Ігоря Волошина, 19А), жертвам Голокосту – Якобу та Рахелі Круликам (вул.Соборна, 96). Додатково: Камінь спотикання – це предмет кубічної …

Залишити коментар