Головна » На експорт » Новини Події » Вагітній красуні у Рівному шукають нову домівку (ФОТО)

Вагітній красуні у Рівному шукають нову домівку (ФОТО)

Більше місяця тому у Рівному розшукували власників загубленої кицьки.

Сьогодні 25.03.2017 в районі Грабнику, а саме на вул.Івана Франка було знайдено величезну кішку(фото додаються). Кицюня явно домашня, так як сиділа перелякана під парканом і жалібно кричала на всю вулицю, а також гарно йде на руки і товстенька.

Втім за цей час її старі господарі так і не знайшлися.  Тому зараз шукають для срібно-блакитної красуні та її майбутніх діточок нового господаря. ПРО це на своій сторінці в Фейсбук написала рівнянка Тетяна Шестакова:

Всім доброго дня!
Раніше ми писали про розшук попередніх власників.
Власники киці так і не знайшлись.
Киця виявилась вагітною. Нові власники не готові утримувати кицьку з котинятами. Тому пошук продовжується. Номер тел. 097-843-65-26 Юлія, або звертатись до мене 097-497-30-53.
ВІДДАЄМО У ДОБРІ РУКИ!
Тому якщо хтось бажає забрати собі кицюню телефонуйте: 097-497-30-53
На разі в нас немає змоги далі утримувати кицюню в себе. Киця ніби породиста, абсолютно домашня. Киця ходить у лоток, їсть корм і варене м’ясо, рибу… Активна. Дуже любить гратись. Бешкетує, як всі коти.)))) Обожнює гратись стрічкою на паличці, чим дарує неймовірну кількість позитиву) Має свій характер. Особисто не радила би в сім’ю з маленькими дітьми. Не любить щоб її зачіпали тоді коли вона не хоче і сидіти на руках, але обожнює лащитись і тертись об ноги і щоб її гладили.) Кожен раз зустрічає біля дверей і радіє, коли вертаємось з роботи! Загалом ласкава та добра котяча особистість!))
Нам шкода, що собі лишити не можемо.


Актуально

Журавель розпочав тризубовий флешмоб! Долучайтесь!(ВІДЕО)

Лідер гурту ОтВінта Юрко Журавель, автор проекту ЗНАЙ НАШИХ запропонував усім охочим приєднатися до нового …

Залишити коментар