Головна » На експорт » У США почали розслідування угод екс-радника Трампа

У США почали розслідування угод екс-радника Трампа

Міністерство оборони США почало офіційне розслідування про отримання колишнім генералом, радником президента США Майклом Флінном великих грошових винагород від іноземних урядів і компаній, зокрема з боку Росії, пише The Washington Post.

Відзначається, що Пентагон почав розслідування щодо грошей, отриманих від іноземних груп колишнім радником Трампа з питань національної безпеки і відставним генерал-лейтенантом Майклом Флінном.

Контролюючий орган американського Міноборони визначить, чи порушив Флінн необхідну процедуру отримання фінансів від іноземних урядів і компаній. За чинним законодавством, відставні високопоставлені військові чини підпадають під заборону отримувати будь-які платежі або запозичення від іноземних держав, за винятком випадків, коли на це дається особливий дозвіл.

Як було раніше встановлено, Флінн отримав 45 тисяч доларів 2015 року для участі в заході російського пропагандистського телеканалу Russia Today, який повністю контролюється урядом Росії.

Крім того, він працював як іноземний агента, що представляв інтереси Туреччини в компанії Inovo BV, яка восени минулого року перевела на рахунки заснованої Флінном групи Flynn Intel Group 530 тисяч доларів.

Актуально

На Рівненщині оголосили фотоконкурс

Для всіх, хто любить Рівненщину, цього року є унікальна можливість не лише отримати гарні емоції, …

Залишити коментар