Головна » На експорт » А ставку Бог встановив? Платні хрестини в соборі Рівного обурили українців!

А ставку Бог встановив? Платні хрестини в соборі Рівного обурили українців!

У одному з релігійних закладів міста Рівне є фіксована ціна на обряд хрещення дитини.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав громадський активіст Олександр Безощук.

“Релігія чи бізнес? Сьогодні в одній із церков Рівного мій майбутній кум домовлявся про хрещення своєї дитини. Все б нормально, але є фіксована ставка за релігійну процедуру (Бог встановив, напевно), якщо ви не заплатите, то вас не запишуть на необхідну дату та час”, – написав Безощук.

Він зазначив, що думав, ніби церковні послуги безкоштовні, і задався питанням: чи похрестять дитину, якщо у її рідних немає коштів?

Цей пост спричинив цілу суперечку в мережі. Коментатори розділилися на два табори. Одні вважають, що будь-які пожертви в церкві мають бути добровільними, і зазначили, що майбутньому кумові Безощука ще пощастило – він безкоштовно ввійшов у церкву, тоді як, наприклад, у Київську Лавру за це треба заплатити. Інші зауважили, що всі повинні розуміти, що церква живе за пожертви людей, які віддають тисячі за святкування тих же хрестин, а священику не хочуть заплатити у десятки разів менше. А як думаєте ви?

ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


Актуально

На Рівненщині презентували поезію Зузанни Гінчанки (ВІДЕО)

Першу україномовну добірку віршів видатної польської поетеси Зузани Гінчанки презентували у стінах Остроської академії. Зузана- …

Залишити коментар