Головна » Новини » Економіка » Мирогощанська громада хоче власний ЦНАП та комунальну службу

Мирогощанська громада хоче власний ЦНАП та комунальну службу

Мирогощанську громаду, що у Дубенському районі з робочим  візитом відвідали  консультанти з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ. Громада повноцінно почала працювати лише у січні цього року. Однак там вже давно почали різні проектні напрацювання щодо розвитку громади. Зокрема у Мирогощі вже створено опорну школу, яка потрапила у трійку кращих шкіл України, опікується громада і школою мистецтв.

Консультанти разом  з керівництвом громади  обговорили і проблемні питання. Тут гостро стоїть проблема комунального підприємства. Як воно має працювати, і кому належати. Відтак спільно з консультантами розробили план дій щодо передачі комунального підприємства у громаду.  Потребує громада і власний ЦНАП. Тож, консультанти порадили вже писати проект, і шукати вільні приміщення, адже міжнародні програми регулярно оголошують конкурси на облаштування ЦНАПів.

Консультант з економічного розвитку Руслана Стасюк – переглянула  напрацювання проектного менеджера, та допомогла зорієнтуватися у вже оголошених проектах та конкурсах.

Фахівці наголосили – громада має потенціал, бажання та перспективу розвитку, головне рухатися вперед.

Повідомляє проект ПУЛЬС рівненського РВ АМУ.


Актуально

Терміново! Допоможіть розшукати чоловіка! (ФОТО)

29 грудня 2017 року зник без вісті Літвінчук Василь Іванович, 1976 року  народження, мешканець села …

Залишити коментар