Головна » На експорт » Новини Рівного » Рівняни хочуть зменшити кількість світлофорів по вул.Соборній

Рівняни хочуть зменшити кількість світлофорів по вул.Соборній

Принаймні, таку електронну петицію на сайті міської ради опублікував Юрій Холод. Він мотевує свою ініціативу тим, що на вул.Соборній постійно корки, особливо в час пік. І все це через те, що там забагато світлофорів та пішоходних переходів.

“Кількість світлофорів та пішохідних доріжок на вулиці Соборній в Рівному перевищує всі норми здорового глузду!!!З такою кількістю перепон влада змушена буде невдовзі закрити проїзд вулицею Соборна , бо буде занадто багато корок(пробок),особливо в час пік.А це основна артерія міста,що перетинає його по прямій через усе місто і дозволяє швидко перетнути його.Хоча це було раніше… Тому прошу підтримати ініціативу по зменшенню кількості світлофорів та пішохідних переходів по вулиці Соборній”.

Нагадаємо, аби електронну петицію виконала міська влада, вона повинна набрати 300 голосів. На сьогодні ініціатива Юрія набрала лише 19.

Актуально

Апокаліпсис для українських податківців-хабарників

За всю історію України у ній проводиться наймаштабніша антикорупційна операцію по притягненню співробітників ДПА та органів прокуратури …

Залишити коментар