Головна » Відео » Димові шашки, фарба, скотч – як рівняни “Сбербанк” пікетували (ВІДЕО)

Димові шашки, фарба, скотч – як рівняни “Сбербанк” пікетували (ВІДЕО)

Філіал Російського банку “Сбербанк” у центрі Рівного  вчора пікетували кілька десятків активістів. Представники ВО «Свобода», НВР “Правий Сектор” та ПП “Національний корпус” вимагали зупинити діяльність російського банку в Україні та анулювати ліцензію.

З вулиці протестувальники фінустанову закидали димовими шашками, кульками з фарбою та заклеїли вікна плакатами з різними написами. Згодом активісти зайшли у приміщення та передали представнику банку звернення з вимогами, вкотре наголосивши на їх виконанні. Натомість, у банку кажуть, що приміщення вже виставлено на продаж, тому ніяких коментарів давати не будуть.

Активісти у те що банк перестане бути російським не вірять, і кажуть, що продаж банку – це лише формальність. На роздуми протестувальники дали керівництву «Сбербанку» у Рівному кілька тижнів. Наголосивши, якщо їхні умови не виконають, обіцяють повторити сценраій «Сбербанку» київського та одеського.

 


Актуально

Децентралізаційні новації вивчають на Рівненщині (ФОТО)

На Рівненщині вивчали новації у галузі децентралізації У Дубні відбулося засідання Рівненської регіональної платформи “Сучасні …

Залишити коментар