Головна » На експорт » До чого йдемо? В Україні закрили 6 наукових інститутів, скоротили 5 000 науковців

До чого йдемо? В Україні закрили 6 наукових інститутів, скоротили 5 000 науковців

Минулого року через нестачу грошей в Україні закрили шість інститутів Національної академії наук. Про це заявив президент НАН, академік Борис Патон.
– Через хронічне бюджетне недофінансування Академії було визнано ліквідувати або реорганізувати більше 10 наукових установ, з яких діяльність шести вже припинена”, – коментує президент НАН.
Академік також зазначив, що за минулий рік чисельність працівників НАН України скоротилася на понад 5 тисяч чоловік (майже 15 відсотків). “Незважаючи на збільшення державних витрат на діяльність НАН України на 31 відсоток, забезпечити в окремих наукових установах роботу в повному режимі зайнятості не вдалося. Зараз дефіцит бюджету Академії становить близько 627 мільйонів гривень”, – сказав академік. За його словами, єдиним джерелом підтримки наукової інфраструктури стають власні надходження академічних установ. Корреспондент.net.

Актуально

На Рівненщині СБУ викрила лікаря, який постачав наркотики в’язням

Співробітники Служби безпеки України викрили у Рівненському районі лікаря обласної лікарні на постачанні наркотичних та психотропних …

Залишити коментар