Головна » Відео » “Нічого зайвого” тільки гумор. В РДГУ розіграли кубок декана (ВІДЕО)

“Нічого зайвого” тільки гумор. В РДГУ розіграли кубок декана (ВІДЕО)

Поки не вщухли пристрасті від телевізійної ліги сміху у РДГУ вирішили продемонструвати свої гумористичні баталії. а саме – змагання за кубок декана історико-соціологічного факультету.

Участь у Кубку декана брали три команди: “Знайомі обличчя”, “Екзерцисти” та “Нічого зайового”. Змагалися вони у трьох конкурсах – “Візитка”, “Біатлон” та “Домашнє завдання”. Варто зауважити, що ведучий гумористичного дійства Дмитро Чередниченко навчався на цьому факультеті, і 5 років поспіль вигравав кубок декана з КВК.

Подолати хвилювання на сцені сьогодні намагалася другокурсниця та учасниця команди “Знайомі обличчя” Олена Золотун. Дівчина зовсім нещодавно почала грати у КВК.

Заступник студентського декана факультету з культ-масової роботи Олеся Онищук запевнила, що її відділ завжди організовує цікаве дозвілля для студентів.

За підсумками трьох конкурсів кубок декана історико-філологічного факультету здобув колектив “Нічого зайвого”. Їх, як переможців, запросили до участі у міському чемпіонаті КВН “Крок”, найближча гра якого відбудеться 11 травня.

Актуально

На Рівненщині поліція викрила телефонного шахрая

28-річний житель Зарічненського району телефонував з колонії людям, називався родичем  та виманював гроші. Ошукав шістьох …

Залишити коментар