Головна » Відео новини » Журналісти Рівного провели інспекцію по об”єктам “Рівнегазу” (ВІДЕО)

Журналісти Рівного провели інспекцію по об”єктам “Рівнегазу” (ВІДЕО)

 Cлужба якості контролю за виробництвом “Рівнегазу” провела планову перевірку підземних газопроводів на витоки газу у селищі Колоденка.

У Коледенці знаходиться два газорозподільних пункти. У одному з них проходять капітальні ремонти по заміні регулюючого обладнання. Слюсар Віталій Токар контролює тиск газу, аби уникнути аварійних ситуацій.

У аварійна службі Рівнегазу по області працює 15 бригад, які виїжджають на виклики. Щодня у диспетчерську службу надходить майже півсотні викликів про аварійні ситуації, тому працівникам завжди варто бути напоготові.

Також у Рівнегазі повідомили, що національна комісія державного регулювання енергетики та комунальних послуг відмінила нову форму оплати за газ, а саме за обслуговування газових мереж та доставку газу окремим платежем. Також комісія відправила цей проект на доопрацювання. Роботи ж для забезпечення безперебійної доставки газу споживачам продовжують виконуватись.


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар