Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному обговорили комфортність житла (+ФОТО)

У Рівному обговорили комфортність житла (+ФОТО)

Сьогодні, в рамках 3-ої відкритої дискусії “Файне місто”, у Рівному пройшли оксфордські дебати. Брали участь в них відомі архітектори та урбаністи. Зокрема, головний архітектор Львова – Юліан Чаплінський; його колега, львівський архітектор Роман Романець;  урбаніст, містопланувальник Андрій Шевчук, рівненські архітектори Сергій Ковальчук і Андрій Журбицький.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Обговорювали учасники зустрічі необхідність класифікації житла за ознакою його комфортності. Спікери були розділені на дві команди: “ЗА” і “ПРОТИ”. Крім того, їхні виступи оцінювало компетентне журі: голова ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда; заступник міського голови Віталій Герман; відомий рівненський підприємець Олег Каштан.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Серед думок команди “ЗА” прозвучали наступні: на сьогодні житло класу “комфорт” повинно бути базовим стандартом, а такий варіант як “економ” означає лише те, що будівельники свідомо зекономили на ознаках вашого комфорту. За словами головного львівського архітектора Юліана Чаплінського, раніше у Львові найкомфортнішим районом, де люди купляли квартири вважався той, де постійно була гаряча вода. Зараз же поняття комфортності інше. Люди обирають, не тільки хорошу квартиру, а й звертають увагу на простір навколо. Тобто їх хвилюють зелені насадження навколо будинку, дитячі та спортивні площадки, парковки, розвинена інфраструктура та інші фактори.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Що ж до команди “ПРОТИ”, то їхнім основним аргументом було визначення “комфортності” як такої. Адже для кожного з нас воно індивідуальне. Більше того, не потрібно людей, а тим паче архітекторів заганяти в рамки. Адже щоб створювати щось нове, необхідна можливість та площадка для творчості і креативу.

Звісивши всі “за” і “проти” журі обрали переможців. З рахунком 29:28 перемогла команда “ЗА”, до якої входив Юліан Чаплінський.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

 

 


Актуально

На Рівненщині горів магазин

22 листопада о 14:00 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу …

Залишити коментар