Головна » Відео » Працівники ТРК “Ритм” прибрали Рівненський гідропарк (ВІДЕО)

Працівники ТРК “Ритм” прибрали Рівненський гідропарк (ВІДЕО)

Ані погода не стала на заваді, ані ранковий дощ не налякав працівників ТРК “Ритм”, які вирішили зібратися на толоку – і прибирати у Рівненському гідропарку.

– Брудна доріжка стала чистою , алеї – без минулорічного листя, що дуже тішить око, – не приховує радості журналістка каналу Катерина Анікіна. Зізнається, що у школі вчилася на відмінно, тому професію двірника освоює лише на толоці. Каже, що тільки тепер зрозумла, що її ремесло – таки блокнот та мікрофон.

Старший оператор Дмитро Спітченко працює завзято. Говорить, що приємно хоча б раз у рік змінити штатив і камеру на граблі та лопату.

Не бракувало оригінальності на толоці і креативному директору Олександру Курсику. Каже, що до роботи приступає лише з позитивом, і йому не важливо чи пише сюжет чи з граблями в рукавицях збирає сміття у центральному парку.

– Плідно попрацювати творчий колектив ніхто не змушував, усі взялися до роботи охоче, – запевняє генеральний директор телерадіокомпанії Людмила Хома.
Усе зібране сміття та листя ритмівці завантажили на машину ЖКП “Покровське”, яке вже традиційно допомагає телевійзникам технічним знаряддям – мітлами, граблями та лопатами.

Після толоки всі лишилися задоволені та сповнені надії, що наведена чистота тішитиме рівнян ще довго.

 


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар