Головна » Новини » Економіка » У Рівному чергова жертва сміття – звільнився директор Санкому (ФОТО)

У Рівному чергова жертва сміття – звільнився директор Санкому (ФОТО)

У Рівному громадськість нелише обуюється привезенням до нашого міста та області сміття зі Львова, але й тим, що наше рідне рівненське сміття нерегулярно вивозиться комунальним підприємством Санком. Втім. як з’ясувалося причиною недбалості може бути й те, що директор приватного сміттєзбирального підприємства «Санком-Рівне Андрій Мощанецький , який був на посаді з січня минулого року, вирішив звільнитися з роботи. Каже, ніхто його не примушував, зробив це суто з особистих причин:

Це пов’язано особисто зі мною і моєю родиною. Зараз я трошки лікую здоров’я. Із завтрашнього дня – процедура оформлення звільнення керівника і призначення виконуючого обв’язки директора. Фактично з минулої п’ятниці я процесами не керую.

Ніхто нікого не доводив. Просто я зробив свій вибір на користь сім’ї.

Заступник директора «Санком-Рівне» Євген Кінаш, який, ймовірно, виконуватиме обов’язки керівника підприємства коментарів з приводу цієї ситуації не дає. Каже, що не уповноважений це робити. Повідомляють наші колеги з радіо ТРЕК.

Актуально

Рівненчани обурені – водії громадського траспорту не дотримуються маршруту

Рівненські соцмережі затопила хвиля народного обурення. Відтак, люди нарікають, що водії громадського транспорту не тільки …

Залишити коментар