Головна » Відео » Секрет панорамних фото рівненського митця Олега Костюкевича (ВІДЕО)

Секрет панорамних фото рівненського митця Олега Костюкевича (ВІДЕО)

На перший погляд здається, що фотограф Олег Костюкевич просто фотографує рівненську Алею кованих скульптур. Насправді ж він робить панорамні фото. Це фотографії з великим кутом огляду, який перевищує можливості звичайних об’єктивів, сягає аж 360 градусів. Рівнянин Олег Костюкевич вже три роки займається зйомкою панорам.

-Панорами можуть навіть умовно перенести у віртуальну реальність, – каже фотограф. Втім, для цього необхідні спеціальні окуляри. Та прогулятися відзнятими панорамними вуличками можна й просто за допомогою телефону.  Бельгієць через гугл може «пройтися» у нашому парку чи то завітати до Рівненської обласної бібліотеки для молоді, або ж навпаки кожен бажаючий рівнянин може з легкістю завітати до Італії.

Наразі, на думці у команди панорамних фотографів Всеукраїнський проект. Щоб пропагувати туристичну Рівненщину  Олег Костюкевич створює якнайбільше панорам цікавих місцин нашої області. Каже, що Рівнщина невимовно красива і потрібно, щоб її побачив світ. Тому усі свої панорами викладає у мережу мережу інтернет, їх можна знайти у вільному доступі.


Актуально

Рівненські лікарі спростували міфи про вакцинацію (ВІДЕО)

Вакцинуватись чи не вакцинуватись, таким питанням задаються тисячі українців, зокрема і жителі Рівного.  Аби розвіяти …

Залишити коментар