Головна » Відео новини » Студенти НУВГП відзначили 60-річчя створення ЄС (ВІДЕО)

Студенти НУВГП відзначили 60-річчя створення ЄС (ВІДЕО)

Чи потрібен Європейський союз Україні, що дасть безвізовий режим рівнянам, і яка роль української молоді у євроінтеграції? – на ці та інші запитання знаходили відповідв студенти НУВП. Розібратися у нелегкій темі їм допомагали представники “Обєднання “Самопоміч” . Вони на власному прикладі розповіли, що їх політична сила зробила для євроінтеграції України.

У університеті давно функціонує політичний гурток Україна і ЄС. У ньому студенти аналізують плюси та мінуси Євросоюзу. Сьогодні ж особливе заняття – 60 річчя утворення ЄС.

Студент 3 курсу НУВГП Анатолій Парфенюк намагається не пропускати засідання політичного клубу. Він впевнений, лише спільними зусиллями ми можемо створити дійсно європейську державу.

Активісти громадської організації «Об’єднання Самопоміч» наголосили студентам Україна повинна не проситися вступити до Євросоюзу, а запевнити євроспільноту, що ми потрібні їм, як висококультурна та перспективна держава.


Актуально

На Рівненщині презентували поезію Зузанни Гінчанки (ВІДЕО)

Першу україномовну добірку віршів видатної польської поетеси Зузани Гінчанки презентували у стінах Остроської академії. Зузана- …

Залишити коментар