Головна » Новини » Економіка » Клесівська об’єднана громада похвалилася здобутками (ФОТО)

Клесівська об’єднана громада похвалилася здобутками (ФОТО)

Маршрути успіху – Клесівської обєднаної територіальної громади

В рамках акції «Маршрути успіху» проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID – консультанти з питань децентралізації та  представники інших громад відвідали  перспективну Клесівську громаду.

Нині, громада особливу увагу звертає на  благоустрій території та безпеку своїх мешканців. Гостям показали куточки якими пишаються – дендропарк на території Клесівського лісництва. Завдяки об’єднанню громади жителі почали спільно з керівництвом дбати про власну  територію. Зокрема, при в’їзді до селища Клесів уздовж дороги розчистили канаву. Тепер, розповідає голова Василь Гриник – планують на цьому місці висадити зелені насадження. Лісництво завжди відгукується на ініціативи громади, і усіляко підтримує розвиток селища.

Більш гостро стоїть питання безпеки громади. У селищі Клесів є невеличка власна пожежна частина.  До найвіддаленішого села – 40 км, бездоріжжям добиратися майже годину. За місяць у громаді трапляється 5-10 пожеж, однак поки доїдуть до віддаленого села –  то обійстя може згоріти  повністю. У планах громади розмістити ще одну машину у с. Карпилівка.   Та перешкоди зовсім не зупиняють громаду. Минулоріч за кошти субвенції розвитку –  таки вдалося покращити матеріальний стан частини.

«За рахунок субвенції розвитку у 2016 році, ми придбали спеціальне обладнання для дихання,  пожежну драбину,  помпу для того щоб закачувати воду у цистерну, а також для гасіння пожежі.  У нас усього дві пожежних машини, вони щоправда старі, і свій ресурс вичерпали,  та потребують постійного ремонту, та все ж працюють. Тому сьогодні ми ставимо перед собою завдання – придбати нову сучасну пожежну машину, більш оснащену» – розповів голова громади Василь Гриник.

Нині громада шукає польських партнерів, адже є домовленості щодо співпраці пожежних дружин між українськими громадами та польськими гмінами. Тут готові і досвід переймати і освоювати нову техніку.

Присутнім громада розповіла і про інші успіхи та проекти, які вдалося реалізувати упродовж року. Найбільш дороговартісні – ремонти навчальних закладів, та доріг. Придбали комунальний автомобіль та 50 сміттєвих баків. Минулоріч громада успішно освоїла усю субвенцію розвитку, відтак вже готують проекти на 2017 рік. Василь Гриник переконаний – спільними зусиллями громади, та за державної підтримки  – усе задумане втілять у життя.

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

На Рівненщині наклали мільйонні штрафи за незадекларовану працю

Майже на мільйон гривень штрафів винесено на Рівненщині постанов за незадекларовану працю   Робота Управління …

Залишити коментар