Головна » Відео новини » У Рівному створили об’єднання українок «Яворина» (ВІДЕО)

У Рівному створили об’єднання українок «Яворина» (ВІДЕО)

У Рівному створили обласний осередок громадської організації «Об’єднання українок «Яворина». Рух уже об’єднав чимало жінок з різних регіонів Україні. Адже його мета – активно долучитися до боротьби та перемоги українців над окупантом та діяти в різних сферах суспільного життя задля розбудови та зміцнення Української держави.

Створення окремого жіночого об’єднання зародилось в партії «Свобода». Втім, нині до організації входять не лише «свободівки». «Яворина» об’єднала усіх активних жінок регіону. Тому й створили організацію на День Матері, ще 2 роки тому.

Головою новоствореного рівненського осередку обрали волонтерку Ольгу Шустік. Вона подякувала за довіру та поділилася планами на найближче майбутнє.

Керівник ГО “Волонтерський рух “Покрова” Ольга Шевчук впевнена, така організація сьогодні є актуальною для усіх громад. Тому планує і своїх дівчат долучати до об’єднання.

Об’єднання «Яворина» запрошують усіх долучатись до руху, задля розбудови і зміцнення Української держави.


Актуально

Школярі Рівного запрошують на благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом!» (ВІДЕО)

Масштабний благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом!»  за участі усіх рівненських шкіл відбудеться у Рівному …

Залишити коментар