Головна » Відео » Відтепер за медичні послуги рівняни платитимуть менше (ВІДЕО)

Відтепер за медичні послуги рівняни платитимуть менше (ВІДЕО)

У Рівному обговорювали зміни у медицині. Представники 12-ти  регіонів та радники Міністерства охорони здоров’я зібралися на засідання медичної секції Асоціації міст України аби обговорити нещодавно ухвалений проект фінансування системи охорони здоров’я.

Саме питання співфінансування під час круглого столу викликало жваве обговорення. Медики схвильовані, що нечітке формулювання може призвести до того, що практично за все платитимуть пацієнти. Утім, радник міністра охорони здоров`я Юрій Джигир каже, що такі побоювання марні.

Рівненскі медики повністю підтримують нову реформу. Впевнені, українці чимало витрачають на лікування. Втім, відтепер за медичні послуги вони платитимуть менше.

Нагадаємо, що уряд визначив що безкоштовною буде первинна екстрена медична допомога. Натомість, держава відмовляється від фінанасування косметології та стоматології. А все інше – консультації лікарів, стаціонарне лікаування, операції тощо здійснюватимуться на умовах співфінансування пацієнта і медгалузі.


Актуально

Витяг рибалку – отримав нагороду (ФОТО)

Нагорода знайшла героя. Співробітники служби порятунку Рівненщини нагородили патрульного поліцейського Володимира Павлюка, який мужньо врятував …

Залишити коментар