Головна » На експорт » Путін шантажує США масштабною війною, – експерт

Путін шантажує США масштабною війною, – експерт

Заяву Путіна про те, що почнеться глобальна війна, якщо Захід не перестане стримувати Росію, треба розглядати як ультиматум. Це відвертий шантаж, в першу чергу, щодо США.

Про це сайту “24” повідомив політичний експерт Сергій Постоловський.

За його словами, Путін або повинен іти до кінця і досягати свого в Україні, або він втратить владу. Є, вважає експерт, третій варіант, але він не задовольняє Путіна. Йдеться про визнання своєї провини, щоб нормалізувати відносини, вивести війська зі сходу України і віддати Крим.

Водночас, на переконання Сергія Постоловського, ці слова Путіна не про те, що зробить Росія, а, швидше за все, закид, аби перевірити реакцію США.

“Путін зробив таку заяву, тому що в нього не клеїться картинка по Україні, плюс йде напруження внутрішньої ситуації в Росії. Економічні санкції продовжують діяти, почалися протести росіян. Причому ці антикорупційні протести пройшли не тільки в Москві і Санкт-Петербурзі, а в багатьох російських містах. Путін уже заявив, що ці акції нагадують йому арабську весну і український Майдан”, – говорить Постоловський.


Актуально

Витяг рибалку – отримав нагороду (ФОТО)

Нагорода знайшла героя. Співробітники служби порятунку Рівненщини нагородили патрульного поліцейського Володимира Павлюка, який мужньо врятував …

Залишити коментар