Головна » На експорт » Футбольні команди Рівненщини та Волині зустрінуться у міжобласному турнірі

Футбольні команди Рівненщини та Волині зустрінуться у міжобласному турнірі

У перший вікенд квітня відбудеться традиційний, вже ХІІІ турнір з футболу пам’яті професора, доктора біологічних наук Віктора Завацького. Участь в ньому візьмуть найсильніші команди Рівненської та Волинської області за підсумками минулого сезону. Цього разу – це “ОДЕК” та ФК “Малинськ”, а їх суперники – це “ЛСТМ” та “Стир” зі Старого Чорторийська.

Матчі, як і минулого року відбудуться на території Волинської області у селі Піддубці. У суботу на 10:30 заплановане урочисте відкриття турніру, а об 11:30 та 13:30 відбудуться півфінальні матчі.

Як повідомив начальник ФК “ОДЕК” Ярослав Кулаковський, першого суперника його команда ще не знає. Адже раніше півфінальні пари формувалися автоматично, але цього року організатори повідомили команди, що перед початком турніру відбудеться жеребкування, і після цього стане відомо хто з ким і коли гратиме.

У неділю на 11:00 запланована гра за третє місце, а о 13:00 команди зіграють фінал.

Нагадаємо, що “ОДЕК” діючий переможець цього турніру. Минулого року, команда у півфіналі переграла “Ласку” з Боратина 3:0, а у фіналі розгромила “ЛСТМ” з рахунком 6:3.

Актуально

Рівненщина – лідер за кількістю україномовної музики на радіо

На рівненських радіостанціях найчастіше з усіх областей України звучить україномовна музика, а також Рівненщина – …

Залишити коментар