Головна » Новини » Кримінал » МВС: Тютюнова справа може стати приводом для відставки АМКУ

МВС: Тютюнова справа може стати приводом для відставки АМКУ

Міністр внутрішніх справ розповів подробиці про масштабні обшуки.

 Розслідування у справі тютюнового монополіста Tедіс-Україна, в офісах якого відбулися обшуки, може стати приводом для вимоги відставки керівництва АМКУ. Про це заявив сьогодні на брифінгу глава МВС Арсен Аваков.
“Я, як міністр, політична фігура, можу заявити про те, що через це розслідування суспільство і ми всі разом маємо право вимагати відставки керівництва АМКУ”, – зазначив Арсен Аваков.
Він пояснив, що АМКУ повинен розслідувати і запобігати монопольному становищу компаній на ринку.
Генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу заявив, що на цей час власник монопольного дистриб’ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс Україна (тепер Тедіс Україна) Ігор Кесаєв перебуває на території Росії.
За словами генпрокурора, на всьому пострадянському просторі була створена штучна монополія – ​​Мегаполіс, в Україні у 2012 році замість ринку була монополія.
Луценко зазначив, що працювали спеціальні особи, які співпрацювали з посадовими особами України.
“Сам Кесаєв після початку війни на територію України не заїжджав, тому що відразу був би затриманий Національною поліцією. Якщо йому буде оголошено підозру, все буде в заочному режимі. У першу чергу слідство цікавить фінансова складова і фінансування тероризму в Україні”, – сказав він.
Нагадаємо, сьогодні також проходили обшуки і в Антимонопольному комітеті.

Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар