Головна » Відео » Львівський художник Михайло Дзядик показав рівнянам український модернізм (ВІДЕО)

Львівський художник Михайло Дзядик показав рівнянам український модернізм (ВІДЕО)

Унікальний подарунок на день народження зробила галерея Європейського мистецтва львівському художнику Михайлові Дзядику. Вперше у Рівному відкрилася виставка картин митця, саме у день його народження. Красу і гармонію українського модернізму разом із митцем привезла зі Львову до Рівного і його дружина, теж художниця Олена Охримик.

На виставці в Євроарті представлені рівно 77 робіт – саме стільки років виповнилося майстру. Його учні пишаються своїм вчителем та радіють, що мають змогу розділити із ним радість сприйняття світу.

Мистцетвознавці кажуть, попри критику та навіть заборону у радянські часи творчість Дзядика сьогодні є унікальною. Побачити ії та скласти власну думку про світ львівського митця тепер можуть і рівняни. Майстер зізнався наше місто йому майже рідне.

Експресивні пейзажі, просторові абстракції, алегоричні сюжетні композиції та психологічні портрети Михайла Дзядика рівняни в Євроарті зможуть побачити до 21 травня.

Більше того, художник пообіцяв, що відтепер працюватиме над тим, аби кожного року привозити у Рівне нову виставку,в якій буде не менше ніж зо три десятки нових робіт.


Актуально

Витяг рибалку – отримав нагороду (ФОТО)

Нагорода знайшла героя. Співробітники служби порятунку Рівненщини нагородили патрульного поліцейського Володимира Павлюка, який мужньо врятував …

Залишити коментар