Головна » Новини » Культура » Рівненські студенти зустрілися віч-на віч з актором Ігорем Ніколаєвим

Рівненські студенти зустрілися віч-на віч з актором Ігорем Ніколаєвим

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася art-зустріч «Театр мого Рівного». Присутні мали чудову нагоду віч-на-віч поспілкуватися з молодим актором обласного академічного українського музично-драматичного театру Ігорем Ніколаєвим. На сцені він створив чимало незабутніх колоритних образів: Біллі – «Каліка з острова Інішмаан», Блазень-Диявол − «Біла ворона», Сципіон – «Калігула», Тімоті – «Полліанна», циган Хвенько – «Сорочинський ярмарок» та інших. Працює в різних жанрах-амплуа, може бути коміком та трагіком одночасно і визнаний кращим актором на відомих театральних фестивалях і конкурсах. Його успіхи – результат щоденної праці та постійного вдосконалення майстерності.

Відбулося невимушене спілкування між актором і студентами. Ігор Ніколаєв вразив присутніх щирістю та скромністю, глибиною таланту і любов’ю до своєї професії. Його природний гумор створив неповторну атмосферу діалогу між всіма учасниками. Студентська молодь дізналася про насичене творче життя актора, роботу над ролями та комічні імпровізовані моменти, які трапляються на сцені, і про які глядач навіть не здогадується. Ігор Ніколаєв підкорив присутніх майстерним виконанням поезії Шевченка та Єсеніна, танцем в стилі степ і вокальними даними. Актор дав молоді практичні поради як творчо  реалізувати себе в будь-якій професії і нести відповідальність за свій вибір. На екрані відтворювались слайди з найкращих спектаклів останніх театральних сезоні, повідомляють у прес-службі Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

 


Актуально

В “Олімпійському куточку” на Рівненщині з’явилися переможці (ФОТО)

На Рівненщині розпочалося нагородження переможців і призерів обласного конкурсу «Олімпійський куточок – 2017» Вже третій …

Залишити коментар