Головна » Відео » Колекцію автентичного одягу кінця XIX ст. презентували на вечорницях (ВІДЕО)

Колекцію автентичного одягу кінця XIX ст. презентували на вечорницях (ВІДЕО)

Етнічні костюми, майстер-класи з ткацтва, народна кухня, українські пісні та поезія – в рамках FASHION TIME в ресторані Бармаки выдбулися староволинські вечорниці.

Родзинкою заходу став показ колекції автентичного одягу кінця XIX початку XX століття зановника майстерні «Легенди Волині» Володимира Дзьобака.  Варто сказати, що вбрання  були відтворені до найменших дрібниць. Тут і полотняні сукні, і спідниці-літники, і домоткані фартухи, і вовняні запаски. Демонстрували колекцію рівненські акторки і співачки, дружини гравців НК «Верес» та організаторки події. На думку автора проекту їхній типаж найбільше відповідає уявленням про волинську жінку тих часів.

На поціновувачів української моди чекали й інші сюрпризи. А саме майстер-клас з ткацтва, а також виконаня українських народних  пісень, які підспівував весь зал.

Тиждень моди у Рівному триває. Попереду найголовніші дизайнерські покази та ще багато цікавого.


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар