Головна » На експорт » На Рівненщині офіцери вдосконалили влучність стрільби

На Рівненщині офіцери вдосконалили влучність стрільби

Свій високий рівень володіння зброєю офіцери управління оперативного командування «Захід» підтвердили під час стрільб. На Рівненському загальновійськовому полігоні відбулись контрольні заняття з предметів бойової підготовки для близько двох сотень військовослужбовців управління оперативного командування «Захід».

На відміну від стрільб з пістолета, де вправа виконується тільки стоячи на одній відстані від мішеней, з автомата кожен стріляючий знищував умовного противника стоячи, з коліна та положення лежачи. На спеціальній ділянці полігону офіцери оперативного-тактично рівня виконали контрольну вправу метання бойових гранат на відстані до півсотні метрів.

Особлива увага присутніх зверталась на питання мінної безпеки та тактичної медицини. З метою набуття необхідних знань та навиків офіцерам нагадали алгоритми дій в разі екстрених ситуацій.

Як зазначила керівник заняття з тактичної медицини сержант військової служби за контрактом Ольга Сичик, індивідуальні аптечки, які використовуються підрозділами Збройних Сил України з кожним разом покращуються. Тут присутні якісні турнікети, припарат Налбуфін, який раніше був ампельний, а зараз застосовується, у вигляді шприц-тюбика, що значно зручніше.

– На зміну Целоксу, використання якого ускладнювало процес його видалення зі шкіри, прийшов “Квіклот” армійська версія кровоспинного бинта третього покоління. Завдяки тому, що бинт складається гармошкою, він постійно готовий до використання. Окрім того цей засіб просякнутий розчином на основі Каоліну, що активує в організмі швидкий кровоспинний ефект, – наголосила старша медична сестра.

Повідомляють у прес-службі Міністерства оборони України в Рівненській області.


Актуально

На Водохреще в Рівненському районі горів будинок

Пожежa cталася 19 cічня у cелі Зoря Рівнeнського району. Вогнeм пошкоджeно димaр в житловoму двоповeрховому …

Залишити коментар