Головна » Новини » Економіка » Встановили щомісячну абонплату за підключення до газових систем. Ціни шокують!

Встановили щомісячну абонплату за підключення до газових систем. Ціни шокують!

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу.

Як передає агентство “Українські Новини”, нові тарифи є абонплатою за підключення до системи газопостачання і оплачуються щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

У ці тарифи на розподіл газу фактично закладені витрати Укртрансгазу на транспортування газу магістральними газопроводами до газорозподільних систем (близько 23% в структурі тарифу).

Для населення тариф за розподіл встановлений суттєво нижче тарифу для промислових споживачів, з метою соціального захисту.

Протягом 3 років рівні тарифів для побутових і непобутових споживачів будуть вирівняні.

У ПАТ Рівнегаз кореспондентам ТРК РИТМ повідомили, що ще не готові назвати суми, які платитимуть рівняни.

Натомість, з 1 квітня тариф на розподіл газу для побутових споживачів компанії Київоблгаз становитиме 2,549 коп./куб. м на годину, для промислових — 3,607 коп./куб. м на годину (всі тарифи без ПДВ). А в Києві для побутових і непобутових споживачів ПАТ Київгаз тариф буде однаковий — 1,273 коп./куб. м на годину. Згідно з повідомленням, абонплата на розподіл для найбільш поширеного типу лічильника (G4, 54% від загальної кількості абонентів і близько 80% від загального споживання по країні) за місяць становитиме близько 92 гривень.


Актуально

Терміново! Допоможіть розшукати чоловіка! (ФОТО)

29 грудня 2017 року зник без вісті Літвінчук Василь Іванович, 1976 року  народження, мешканець села …

Залишити коментар