Головна » Новини » Економіка » Встановили щомісячну абонплату за підключення до газових систем. Ціни шокують!

Встановили щомісячну абонплату за підключення до газових систем. Ціни шокують!

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу.

Як передає агентство “Українські Новини”, нові тарифи є абонплатою за підключення до системи газопостачання і оплачуються щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

У ці тарифи на розподіл газу фактично закладені витрати Укртрансгазу на транспортування газу магістральними газопроводами до газорозподільних систем (близько 23% в структурі тарифу).

Для населення тариф за розподіл встановлений суттєво нижче тарифу для промислових споживачів, з метою соціального захисту.

Протягом 3 років рівні тарифів для побутових і непобутових споживачів будуть вирівняні.

У ПАТ Рівнегаз кореспондентам ТРК РИТМ повідомили, що ще не готові назвати суми, які платитимуть рівняни.

Натомість, з 1 квітня тариф на розподіл газу для побутових споживачів компанії Київоблгаз становитиме 2,549 коп./куб. м на годину, для промислових — 3,607 коп./куб. м на годину (всі тарифи без ПДВ). А в Києві для побутових і непобутових споживачів ПАТ Київгаз тариф буде однаковий — 1,273 коп./куб. м на годину. Згідно з повідомленням, абонплата на розподіл для найбільш поширеного типу лічильника (G4, 54% від загальної кількості абонентів і близько 80% від загального споживання по країні) за місяць становитиме близько 92 гривень.


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар