Головна » На експорт » На Рівненщині створять 23 опорних школи

На Рівненщині створять 23 опорних школи

Нині в Дубровицькому, Костопільському, Рокитнівському, Рівненському, Сарненському районах та Мирогощанській, Козинській, Смизькій ОТГ прийняті рішення про створення 10 опорних шкіл, які мають 22 філії. Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Сім шкіл вже функціонують як опорні. У них навчається 3012 учнів, понад сотню з яких довозять з філій. Решта – три – на етапі реєстрації.

«Нині ми робимо акцент на якісну освіту. Тож тримаємо курс на створення опорних шкіл. Існуюча освітня мережа є економічно необґрунтованою, тому її потрібно змінювати», – розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Торік було проведено конкурс на кращий проект опорного закладу. Його переможцями стали Сварицевицький НВК Дубровицького району та Козинський НВК на Радивилівщині.

Освітні заклади вже отримали від держави фінансову підтримку у розмірі понад 4 мільйони гривень кожен.

На Дубенщині, школа Мирогощанської ОТГ одержала грошову допомогу в рамках міжнародного проекту розвитку опорних шкіл в Україні. За ці кошти, зокрема, облаштували комп’ютерний клас та зробили ремонт.

Світлана Богатирчук-Кривко повідомила, що в області сформовано Перспективний план створення опорних шкіл на 2017 рік. Передбачено до кінця року утворити ще 13 таких закладів – у Рокитнівському, Сарненському, Здоблунівському, Рівненському, Радивилівському, Дубровицькому, Гощанському і Березнівському районах, а також у Боремельській ОТГ.

 


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар