Головна » Відео » Рівненський КВК відсвяткував 15 років (ВІДЕО)

Рівненський КВК відсвяткував 15 років (ВІДЕО)

І ось Рівненскькому КВК вже 15 років? Чи ще но 15 років? Але немає різниці, чи твій висуп на сцені відбувається вперше, чи у стодвадцять перше, однією із запорук вдалого виступу є репетиція. Тому навіть найдосвідченіші колективи  дбайливо роблять прогонку матеріалу.
Не менш активно готується до виступу і команда Децибели. Один з учасників цього колективу депутат Рівнеради, відомий журналіст Олександр Курсик почав грати у КВН ще у 2002 році. Зазначає, що ця гра подарувала йому багато позитивних емоцій та друзів.
І в той час, коли на сцені уже вирують любовні пристрасті та запальні танці, хтось за кулісами хтось з ностальгією згадує минулі ігри, зокрема  учасники команди “Лопата”.
За 15 років під егідою КВН рівненщини грало чимало творчих та талановитих людей. Один із засновників організації Юрій Ліпський тішиться з того, що цього дня вдалося зібрати представників різних КВК поколінь.

Актуально

Понад 25 тисяч гривень віддали шахраям четверо жителів Рівненщини

Жертвами аферистів стали мешканці Сарненського, Млинівського, Рівненського та Рокитнівського районів. Усі намагалися врятувати свої заощадження, …

Залишити коментар