Головна » На експорт » Громада Березнівщини має нового керівника району

Громада Березнівщини має нового керівника району

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко представив громаді Березнівщини нового керівника району – Віталія Люшина. Повідомляє прес-служба РОДА.

«Ця подія є особливою не лише для Березнівського району, але й для Рівненщини в цілому. Адже цим призначенням Рівненщина отримала вперше з часів Революції гідності 100% всіх голів РДА. І сьогодні гідним членом нашої команди став й Віталій Люшин», – відзначив Олексій Муляренко.

Нагадаємо, Віталій Люшин – колишній керівник державного підприємства«Рівненський інститут землеустрою», він став беззаперечним лідером конкурсу та отримав найкращу оцінку за результатами співбесід як в Адміністрації Президента, так і в Кабінеті Міністрів.

«Березнівщина отримала молодого та енергійного керманича, який, переконаний, принесе в район новий, реформаторський погляд», – відзначив Олексій Муляренко та закликав усю команду нового голови РДА спільно працювати над соціальним-економічним розвитком району.

Також Олексій Муляренко подякував першому заступнику голови РДА Віктору Партаку, який тривалий час гідно здійснював керівництво адміністрацією та не допустив падіння основних соціально-економічних показників району.

У свою чергу Віталій Люшин окреслив головні принципи і пріоритетні напрямки своєї діяльності на посаді голови РДА. 


Актуально

Рівнянин потрапив у ДТП на Хмельниччині

25-річний рівнянин злетів з дороги на автомобілі “Volkswagen” . Він рухався по автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів». Не впорався …

Залишити коментар