Головна » Відео » Арсен Мірзоян ділився в Рівному тонкощами шоу-бізнесу (ВІДЕО)

Арсен Мірзоян ділився в Рівному тонкощами шоу-бізнесу (ВІДЕО)

Арсен Мірзоян вкотре завітав до Рівного. Втім, на цей раз він не збирає аншлагів у концертому залі. Музикант приїхав до нашого міста аби в невимушеній атмосфері поділитися з музикантами хитрощами шоу- бізнесу. Аресен Мірзоян не приховує – актуальне питання для більшості молодих виконавців полягає в тому, чи працювати їм самостійно, чи разом з продюсером. З власного досвіду співак дає перевірені поради.

Варто зазначити, що Арсен Мірзоян приїхав до Рівного у рамках музичної конференції. Її вперше організували у Рівненському міському будинку культури. Організатори прагнуть з рівненської молоді зробити справжніх зірок . Рівнянка Ольга Попович з дитиства співає. Зізнається , що на семінар прийшла для того, щоб дізнатися про кухню сучасної естради.

Семінар “Біг Тайм” у Рівному проходить вперше. Організатори кажуть, що їм вдалося зацікавити вже чимало рівнян, які протягом тижня активно приходили на майстер-класи заради спілкування із знаними музикантами. Тому обіцяють, що проект відбуватиметься щороку.


Актуально

На Рівненщині військові пенсіонери перекрили трасу «Київ-Чоп» (ВІДЕО)

Пансіонери силових підрозділів перекрили загальнодержавну дорогу міжнaродного знaчення «Київ-Чoп» пoблизу Рівного. Близько cотні людей незaдоволені …

Залишити коментар