Головна » На експорт » На Рівненщині в Управлінні поліції охорони провели навчально-методичний семінар

На Рівненщині в Управлінні поліції охорони провели навчально-методичний семінар

Працівники відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони згідно плану провели тренінгові заняття з працівниками, які відповідають за стан професійного навчання у підрозділах охорони області та з позаштатними інструкторами рукопашного бою. Про це повідомили в Управлінні поліції охорони в Рівненській області.

Основною метою семінару, проведеного 22 березня, було визначення шляхів покращення роботи в системі професійного навчання працівників поліції охорони, визначення єдиної методології та системи навчання, практичних заходів та напрямів діяльності апаратів професійного навчання у 2017 навчальному році.

Під час зборів заслухали керівників підрозділів щодо стану організації професійного навчання працівників в структурних підрозділах охорони в області.

Також було організовано та проведено практичні заняття з вогневої, фізичної та тактичної підготовки.

Кожному учаснику тренінгу було дано принципову оцінку за володіння навичками організації і методики проведення практичних занять з працівниками поліції охорони, а також наголошено на забезпеченні неухильного виконання доручень та вказівок керівництва Управління щодо покращення професійного навчання та майстерності працівників структурних підрозділів поліції охорони.

 


Актуально

Рівнян закликають долучитися до акції “Година Землі”

24 березня Світ уже традиційно відзначає Годину Землі. О 20:30 українці символічно вимкнуть світло разом …

Залишити коментар