Головна » Новини » Кримінал » В Росії пенсіонерка вдарила електрошокером школярку, що не поступилася місцем в автобусі

В Росії пенсіонерка вдарила електрошокером школярку, що не поступилася місцем в автобусі

16-річна школярка була атакована пенсіонеркою під час поїздки в одному з автобусів Ульяновська. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, зокрема ulpressa.ru.

За попередніми даними, дівчинка не поступилася літній жінці місце в автобусі. Дама зайшла в салон автобуса на одній із зупинок і, не знайшовши вільне місце, підійшли до підлітка та зажадала щоб дівчинка встала. В іншому випадку, як пише видання, пенсіонерка пообіцяла “підсмажити її як котлету”.

У відповідь підліток запропонувала пенсіонерці зайняти місце в автобусі, що їде “до дурдому”, тим самим відмовивши жінці. Після цього пані дістала з сумочки електрошокер і вдарила школярку в груди. Від удару дівчинка впала на підлогу і розбила обличчя. Жінка ж незворушно сіла на місце, що звільнилося.

Очевидці  викликали медиків і поліцію. Пенсіонерка ж з місця пригоди зникла. За словами постраждалої дівчинки, вони з батьками написали заяву в поліцію.


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар