Головна » Новини » Кримінал » Щоб зупинити роботу небезпечних кранів на будівництвах у Рівному, Управління Держпраці звернулося до суду

Щоб зупинити роботу небезпечних кранів на будівництвах у Рівному, Управління Держпраці звернулося до суду

Порушення в експлуатації вантажопідйомних кранів, що належать підприємству «Мехбудсервіс», виявили інспектори Управління Держпраці у Рівненській області під час планової перевірки на будівництвах.

Комісія під головуванням заступника начальника відділу нагляду у промисловості Валерія Дерманського з’ясувала, що вантажні крани, які працюють на будівельних майданчиках у м.Рівне, несуть загрозу життю та здоров’ю людей. Це стосується кранів на об’єктах будівництва по вул. Драгоманова, Павлюченка,  Костромській та Гагаріна.

За результатами планової перевірки був складений Акт, в якому виявлення 40 порушень.  На підставі яких до Рівненського окружного адміністративного суду було направлено адміністративний позов про застосування заходів до даного підприємства. Зокрема зазначено про необхідність заборони роботи вантажопідіймальних кранів саме цього підприємства.


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар