Головна » На експорт » В Україні відкриється центр терапії коноплею

В Україні відкриється центр терапії коноплею

Мер Глухова Мішель Терещенко анонсував відкриття у місті першого в Європі центру терапії коноплями. Повідомляє видання Сьогодні.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Центр, за його словами, повинен відкритися через три місяці, коли почнеться збір конопель.

“Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру терапії марихуаною. Він повинен відкритися через три місяці, коли буде новий урожай конопель. Це допоможе в лікуванні хворих пацієнтів, а також допоможе здоровим людям залишатися в доброму здоров’ї . Він буде більше схожий на центр краси, ніж на лікарню, і люди зможуть не тільки отримати лікування, але також розслабитися або привести себе в гарну форму “, – написав Терещенко.

“У Глухові у нас є конопля! Це наша традиція і ми навіть маємо відомий Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (це означає ненаркотичних конопель), але не без канабіноїдів, які можуть використовуватися для боротьби з численними захворюваннями : рак, склероз, Паркінсон, Альцгеймер “, – додав Терещенко.

Відзначається, що до такого методу лікування вдаватимуться в тому випадку, якщо інші способи не можуть бути застосовані до пацієнта.


Актуально

На Рівненщині збільшилась кількість хворих на кір

На Рівненщині продовжує збільшуватись кількість хворих на кір. Про це повідомляють із обласного лабораторного центру …

Залишити коментар