Головна » На експорт » Instagram-акаунти 1,5 млн користувачів під загрозою злому

Instagram-акаунти 1,5 млн користувачів під загрозою злому

Експерти ESET виявили 13 додатків, які крадуть логіни та паролі від облікових записів в Instagram. Зловмисники,які створили ці додатки, стверджували, що вони збільшать кількість підписників, лайків та коментарів у соціальній мережі.

Користувачі завантажували додатки в надії на швидку розкрутку аккаунта в Instagram. Після установки вони вводили свій логін та пароль у форму додатка, ні про що не підозрюючи. Дані пересилалися шахраям у вигляді простого тексту.

Вірус визначається як Android / Spy.Inazigram

Після цього додаток видавав повідомлення про помилку при вході в аккаунт – посилаючись на невірний пароль. Справа в тому, що Instagram сповіщає власників аккаунтів про спроби несанкціонованого доступу. Щоб не викликати підозр у соціальній мережі, користувач за зловмисників проходить процедуру верифікації аккаунта.

Експерти встановили, що додатки запустили власники сайтів, які продають послуги розкрутки акаунтів в Instagram. Через зламані облікові записи розсилався спам, також продавалися «пакети» підписників, лайків та коментарів.

Зараз додатки видалені з Google Play. Якщо є ймовірність, що ви встановлювали такі додатки, терміново змініть пароль від Instagram-аккаунта, а також інших аккаунтів, де він також міг використовуватися.


Актуально

На Рівненщині збільшилась кількість хворих на кір

На Рівненщині продовжує збільшуватись кількість хворих на кір. Про це повідомляють із обласного лабораторного центру …

Залишити коментар