Головна » Відео новини » Управлінці Рівного прозвітували за 2016 рік (ВІДЕО)

Управлінці Рівного прозвітували за 2016 рік (ВІДЕО)

Куди пішли бюджетні кошти 2016 року – про це у Рівному звітували усі управління виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Минулого року управління економіки міста впровадило декілька успішних проектів спільно з об’єднаними громадами.

Значних успіхів досягли завдяки програмі підвищення рівня сервісних послуг обслуговування е-платників податків кажуть у управлінні економіки. А на програмі енергозбереження та енергоефективності міста взагалі вдалося заощадити тішиться Микола Кирея.

Також вдалим у фінансовому плані був минулий рік і для управління культури та туризму Рівного зізнався очільник відомства Тарас Максименко.

Також Тарас Максименко дуже тішиться з того, що наш зоопарк єдиний в Україні, який заробляє більше коштів ніж у нього вкладають з бюджету міста.

Голова бюджетної комісії Рівнеради Олег Карпяк минулорічним звітом та діяльність задоволений, втім каже зупинятися на досягнутих успіхах не варто.


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар