Головна » На експорт » Новини Політики » У Рівному найлояльнішим депутатом став Бляшин – ЧЕСНО

У Рівному найлояльнішим депутатом став Бляшин – ЧЕСНО

Рух ЧЕСНО проаналізував індекс опозиційності місцевих депутатів Рівнеради (повне дослідження)

Депутати “Свободи” голосують проти або утримуються під час 23% голосувань. Представник “Самопомочі” Бляшин є найменш опозиційним депутатом. Голосує проти або утримується за 0,2% питань. Він, як і ще 3 депутатів, не бере участь у понад 50% голосувань ради. У середньому на розгляд одного питання депутати витрачають 4 хвилини.

Більшість у раді формують фракції “Солідарність”, “Батьківщина” та “Самопоміч”. В опозиції до влади є третя за кількістю фракція — “Свобода”, слідом іде “УКРОП” та “Громадський контроль”. “Радикальна партія” має дещо менший рівень опозиційності. Громадський рух ЧЕСНО проаналізував поіменні голосування кожного депутата протягом 2016 року.

Найбільш опозиційним депутатом міської ради за голосуванням є депутат від ВО “Свобода” Олег Дзецько. Депутат, який справно відвідує сесії, але пропустив 58% засідань постійної комісії, є кандидатом на відкликання за 2016 рік.


Актуально

У Діагностичному центрі обрали Наглядову раду

15 грудня, відбулись установчі збори Наглядової ради при Рівненському обласному клінічному лікувально – діагностичному центрі …

Залишити коментар