Головна » Відео » У Рівному каратисти билися за “Кубок Лотоса” (ВІДЕО)

У Рівному каратисти билися за “Кубок Лотоса” (ВІДЕО)

Дев’ять команд з Рівного, Костополя, Києва, Вінниці, Іршави та Львова взяли участь у щорічному вже традиційному турнірі “Кубок Лотоса” з годзюрю карате. Загалом змагання зібрали 150 учасників, як юнаків, так і дівчат.

Під час турніру розіграли 60 комплектів нагород в різних вікових та вагових групах. Кожен учасник мав можливість виступити у чотирьох видах змагань – це Ката, формальні комплекси, показові виступи, Шобу – куміти – напівконтактні бої, Ірікуму-дзю та Ірікумі-го куміти – це вже контактні бої.

За підсумками змагань беззаперечну перемогу здобув господар “Кубку Лотоса” – Рівненський клуб “Білий Лотос”. Його спортсмени загалом вибороли 57 медалей, з яких 29 золотих, 25 срібних та три бронзи. Друге місце у столичного клубу “Сенто”, а третеє командне місце розділили Костопільські команди з клубів “Воїн” та “Сейкен”.

Організатори та учасники “Кубку Лотоса” відзначили високу професійну майстерність юних спортсменів.


Актуально

У Рівному шукають чоловіків, готових служити у Військово-Морських Силах

Завтра, 18 січня, в центрі онлайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн-аукціон вакансій за участю Сарненського та Рівненського районних, Дубенського міськрайонного центрів …

Залишити коментар