Головна » На експорт » Новини Події » Янукович прокоментував повернення на Україну та свій “план”

Янукович прокоментував повернення на Україну та свій “план”

Костянтин Кілімнік, якого називають “людиною” екс-голови виборчого штабу президента США Пола Манафорта в Києві, стверджує, що колишній член команди Дональда Трампа підготував план стабілізації ситуації в Україні.

Про це йдеться у матеріалі кореспондента “Радіо Свобода” Крістофера Міллера.

У коментарі журналісту Кілімнік, зокрема, зазначає, що Манафорт підготував план щодо розв’язання війни на Сході України, який називає “Маріупольським”.

Відповідно до документу, президент-утікач Віктор Янукович повертається до України та разом з нардепом Сергієм Льовочкіним буде управляти Донецькою та Луганською областями.

Також, побіжний екс-президент України Віктор Янукович мріє повернутися на батьківщину, щоб сприяти відновленню країни.

Про це він розповів в інтерв’ю групі російських і українських журналістів.

“Я живу в Ростові (Ростові-на-Дону), орендую там невеликий будинок, спілкуюся зі своїми близькими і, звичайно, зі своїми соратниками. Вони теж знаходяться в складному становищі і теж мріють, як і я, щось добре зробити для України, українського народу. І, звичайно, ми всі мріємо повернутися на батьківщину для того, щоб взяти участь у відновленні нормального життя, щоб наші діти жили в цивілізованій країні”, – сказав Янукович.

При цьому він підкреслив, що не має “жодних ілюзій або великих амбіцій”.

“Я просто зобов’язаний сьогодні займати принципову позицію, я зобов’язаний політичними методами добиватися припинення війни в Україні, почати відновлення зруйнованого Донбасу, моєї малої батьківщини, де я народився і прожив понад 50 років”, – зазначив він.

За словами побіжного екс-президента, зараз в Росії він часто зустрічається з різними людьми, так як веде активний збір інформації, в тому числі щодо подій 2013-2014 років.

 


Актуально

Рівненська ОДА оголошує конкурс молодіжних проектів

Кращі ідеї отримають бюжетні гроші на умовах співфінансування. Аби їх отримати, громадська організація повинна зробити внесок у …

Залишити коментар