Головна » На експорт » Рівненський ФК«Верес» завершив перемогою другий навчально-тренувальний збір

Рівненський ФК«Верес» завершив перемогою другий навчально-тренувальний збір

Рівненський футбольний клуб «Верес» в матчі проти, представника чемпіонату Львівщини,  футбольного клубу «Миколаїв», завершував другий навчально-тренувальний збір. Про це повідомляє офіційна сторінка Народного Клубу Рівного.

Один з можливих новачків  “Вереса” вже в дебюті гри відкрив рахунок. Перед самою перервою миколаївці відігралися. Попри те, що перемога була не головною метою цієї гри, «Верес» таки схилив успіх на свій бік. Сергій Герасимець, який вийшов у другому таймі, оформив дубль, встановивши тим самим остаточний рахунок, «Верес» – ФК «Миколаїв» – 3:1.

Головна мета тренерського штабу у цьому поєдинку була перегляд потенційних новачків, тому  зі стартових хвилин у складі рівнян вийшло тільки четверо футболістів, які мають офіційний контракт– це Василь Білий, В’ячеслав Лухтанов, Ярема Каваців та Валерій Лебедь.

Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …