Головна » Новини » Здоров'я » Золотим для рівненських гімнасток став День Закоханих у Луцьку

Золотим для рівненських гімнасток став День Закоханих у Луцьку

Майже чотири десятки медалей привезли з Луцька рівненські гімнастки. Спортсменки  СК “Золота осінь”виступали у Луцьку на відкритому турнірі присвяченому Дню Святого Валентина. Всього на змагання заявилося 10 команд загальною кількістю близько 250 гімнасток. Наші спортсменки “взяли” 37 медалей, з яких 10 золоті.


– Всі наші учасниці виступали із новими програмами. Тому гімнастки допустили багато помилок, будемо зараз кожного дня відшліфовувати виступи. Далі у нас змагальні плани – практично кожного дня виїжджати на турнірі різного рівня. Легко не буде, – розповіла керівник СК “Золота осінь” Марина Болба.


Примітно, що поки не було змагань у новому році рівнянки без діла не сиділи. Гімнастки “Золотої осені” пробували свої сили у кастингу для показових виступів на Міжнародному Кубку Дерюгіних до Іріши Блохіної. Його пройшли наші Злата Трачук та Богдана Мельник. Вони тепер щотижня їздять на репетиції до Києва та будуть виступати в показових номерах з найкращими гімнастками нашої країни.


Найближчими вихідними заплановано преведення відкритого Кубку Рівного з художньої гімнастики, де змагатимуться спортсменки із молодшими розрядами


Актуально

У Млинівській мелищній раді “нагосподарювали” на мільйон гривень порушень

Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон  гривень Спеціалісти управління Західного …

Залишити коментар