Головна » На експорт » Новини Економіки » У Рівному знають, яким має бути антикорупційне законодавство

У Рівному знають, яким має бути антикорупційне законодавство

У Рівному детально розглянули антикорупційне законодавство.

У Рівненському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся  практикум на тему «Практичне застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», в якому взяли  участь міські та селищні голови, їх заступники та секретарі рад, а також депутати Рівненської міської ради.

Захід відбувся  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Учасники практикуму розглянули антикорупційне законодавство, акцентували увагу на відповідальності за вчинення корупційних правопорушень посадовими особами місцевого самоврядування, а також детально ознайомилися з порядком заповнення та подачі електронних декларацій посадовими особами місцевих органів влади.

Нагадаємо, нині Е-декларації мають подати усі депутати місцевих рад, відтак інтерес до цієї теми  наразі є актуальним. Тренер з антикорупційного законодавства Юрій Вовк, кандидат юридичних наук, доцент, розповів присутнім – покроково порядок заповнення декларацій, роз’яснив окремі нюанси, та нагадав про відповідальність у разі подання неправдивих даних.

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

Рівненський інститут відтепер контролюватиме власні кошти

«Більшість комунальних підприємств не виконують вимог закону про відкритість публічних коштів», «Що приховують комунальні підприємства…?», …

Залишити коментар