Головна » Новини » Кримінал » На Рівненщині триває судочинство над сільським головою-хабарником

На Рівненщині триває судочинство над сільським головою-хабарником

zavantazhennyaНа Рівненщині сільському голові, який одержав 520 тисяч гривень неправомірної вигоди, продовжено термін застосування запобіжного заходу та відсторонення від посади. У Рівненському міському суді триває судовий розгляд обвинувального акта стосовно одного із сільських голів Рівненського району, який обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди у сумі 520 тисяч гривень. Чоловіка було викрито у серпні 2016 року під час одержання неправомірної вигоди за підготовку документації, необхідної для надання громадянину у власність 10 земельних ділянок загальною площею 1,5 га.

Натомість, вчора 11 січня, колегія суддів задовольнила клопотання прокуратури Рівненської області про продовження обвинуваченому терміну застосування запобіжного заходу – застави, а також на останнього покладено обов’язки  не відлучатись із населеного пункту, де проживає, не спілкуватись із свідками та носити електронний засіб контролю.

Також за клопотанням державного обвинувача продовжено термін відсторонення сільського голови від посади на 60 діб.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі).

Оскільки відповідно до ст. 12 КК України інкримінований сільському голові злочин віднесено до категорії особливо тяжких, обвинувальний акт по суті розглядається колегіально Рівненським міським судом у складі трьох професійних суддів, повідомляють у прес-службі прокуратури Рівненської області.


Актуально

Жительку Корця ошукали аферисти

Жительку Корця ошукали 25 тисяч гривень. До пенсіонерки зателефонував невідомий чоловік, та представившись працівником служби …

Залишити коментар