Головна » На експорт » У Рівному встановлено рекорд чемпіонату з футзалу (ВІДЕО)

У Рівному встановлено рекорд чемпіонату з футзалу (ВІДЕО)

15994930_1242880412472380_3440077065850135720_o

Дванадцять голів у ворота суперника забили гравці ФК “Славія” у першому офіційному матчі команди у новому 2017 році. У шостому турі Чемпіонату Рівного з футзалу “Славія” зустрічалася із своїми друзями-суперниками “Кварталом”. Більшість гравців обох команд у літній період є одноклубниками, і виступають у різних змаганнях в складі того ж таки ФК “Славія”. Але в цьому матчі “дружба” не перемогла.

Вже з перших хвилин гравці “Славії” показали, що новорічні свята – це не привід розслаблятися. У ворота суперників голи почали залітати один за одним, і на перерву команди пішли за рахунку 6:0. У другому таймі “Славія” вже грала у своє задополення, намагаючись “розкатати” комбінацію, щоб завести м’яч у порожні ворота, і це їм також вдавалося. У підсумку 12:1 – це найбільша перемога однієї команди над іншою в теперішньому Чемпіонаті Рівного. Нагадаємо, що і “друге місце” найбільших перемог також залишається за “Славією”, у четвертому турі з рахунком 9:1 був переможений “Північ-Центр”.

ВІДЕООГЛЯД:

В інших матчах туру зафіксовані наступні результати:

Дата Час 6 тур
9 січня 17:00 “Славія” 12 : 1 “Квартал”
9 січня 17:45 “Рівнеобленерго” 1 : 6 “Граніт”
9 січня 18:30 “Хімік” 1 : 1 “Феміда”
9 січня 19:15 “Північ-Центр” 5 : 3 “Рівнегаз”
9 січня 20:00 “Ребелс” 0 : 4 “Комфорт-Сервіс”

У турнірній таблиці лідирує “Комфорт-Сервіс”, який на одне очко випереджає “Славію”, але також має на одну гру більше. А “Славія” продовжує залишатися єдиною командою, яка має стовідсотковий результат у п’яти зіграних матчах, крім того, після ігор шостого туру команда вийшла в лідери за кількістю забитих голів, а за пропущеними м’ячами ділить лідерство з тим же “Комфорт-Сервісом”.

10 “Ребелс” 5 0 1 4 6-24 1

Чемпіонат Рівного продовжиться вже найближчої суботи. Команди зіграють сьомий тур. Центральним матчем ігрового дня, а можливо і чемпіонату буде протистояння “Славії” та “Комфорт-Севіса”. Очевидно, що переможець цього поєдинку скоріш за все і стане Чемпіоном Рівного з футзалу. Крім того, варто звернути увагу ще на один поєдинок, де зустрінуться третя та четверта команди турнірної таблиці “Північ-Центр” та “Феміда”.